Kolejny etap i kolejna propozycja

Zapraszamy Was na kolejny etap – MTB Time Trial czyli popularnej czasówki na rowerach górskich. Kolejne punkty do zdobycia.

Już 02.07.2013 spotkamy się o godzinie 16:30 koło 4 kapliczki gdzie podzielimy się na 2 grupy. Najmłodsi pojadą właśnie od 4 kapliczki do 5tej. Natomiast wszyscy pozostali od 3ciej.

Proponujemy dojście, dojazd od łąki koło Górnika (poprzedni etap zawodów) jakieś 200m w górę.

Jeśli chcecie zobaczyć propozycję – oglądnijcie poniższy filmik promujący trasę

II – etap podsumowanie i wyniki

4 czerwca 2013 po raz pierwszy w Głuchołazach odbył się drugi etap wyścigów rowerowych dla dzieci z cyklu Złota Korba – Głuchołaskie Koziołki zorganizowany przez KTK KTUKOL, którego celem jest propagowanie aktywnego wypoczynku poprzez sport i spędzania wspólnie czasu z rodzinami.

Na start zgłosiło się 29 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach:

  • Przedszkolak
  • Klasy 1-3
  • Klasy 4-6
  • OPEN

Najliczniejszą grupą była kategoria chłopcy – klasy 1-3.

Pomimo niesprzyjającej pogody i bardzo trudnych warunków ogromnie miłą niespodziankę sprawiła wizyta klubu z Białej k/Prudnika – White MTB Team Biała prowadzonego przez Pana Przemka Haczkiewicza. Trasa pozornie łatwa okazała się niebywałym wyzwaniem dla zawodników a dla kibiców wspaniałym widowiskiem. Kto wie czy dziś nie widzieliśmy narodzin gwiazd kolarstwa …

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i pozostałym uczestnikom wyścigu. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do dalszej zabawy i rywalizacji w sportowym stylu.

Poniżej wyniki z wyścigu do pobrania >>tu<< oraz generalka >>tu<<.

Dziś II etap

Zapraszamy Was na kolejny etap. To już dziś –  04.06.2013 o godzinie 16:30 na łące (mapka poniżej)

II-etap-mapa

odbędzie się kolejny wyścig. Będzie to start wspólny, czyli będziecie się ścigać nie na czas a między swoimi rówieśnikami.

Nagrody i punkty czekają na zwycięzców.

Nie zapomnijcie kasków.