IV etap za nami …

06-08-2013 w ekstremalnych warunkach pogodowych odbył się IV etap Głuchołaskich Koziołków – Złota Korba. Przedszkolacy mieli do pokonania dystans 200m, pozostali wielokrotność pętli, odpowiednio 2x, 3x i 4x 1000m. Temperatura powietrza sięgała 33 stopni Celsjusza w cieniu. Atmosferę dodatkowo podgrzewali kibice, którzy wspierali młodych kolarzy. Mimo takich warunków zabawa zgromadziła na starcie 42 zawodniczki i zawodników. Razem z kibicami było ponad 100 osób. Była to rekordowa frekwencja.

Zapytani zawodnicy o trudność toru i niesprzyjające warunki jakie im utrudniały (upał, suche powietrza, kurz) dumnie odpowiadali, że trasa pomimo tego, iż jest wymagająca i interwałowa dała niebywałą zabawę. Z uśmiechami na twarzy udawali się do biura zawodów na poczęstunek i wodę.

Dziękujemy sponsorom za pomoc i realizację zadania, szczególne podziękowania dla Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie za wspaniałe ciastka dla zawodników, oraz dla ekipy z OFFROAD TEAM za udostępnienie toru.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A rodzicom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie.

Zapraszamy na ostatni V etap już 03-09-2013 na stadionie, będzie to jazda na torze – wyścig australijski.

 

 

IV etap na torze MOTOCROSS

Zapraszamy na IV etap wyścigów na torze MOTOCROSS. Spotykamy się już 06.08.2013 o 16:30. Zabierzcie ze sobą kolegów i koleżanki, dla każdego startującego od sponsora Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie pyszne ciasteczka 😉 na starcie.

Weźcie ze sobą rodziców, znajomych – będziemy wam kibicować !!!

Trasa świetna, kręta, niewielkie podjazdy, zjazdy i wszystko widoczne dla kibiców.

W załączeniu znajdziecie mapki dojazdu oraz trasy.Przedszkolacy mają do pokonania płaski odcinek długości ok 200m. Start zaznaczono na mapce. Pozostali pojadą na pełne okrążenie liczące ok 1000m w następującym porządku:

  •  chłopcy i dziewczynki 1-3 — 2 okrążenia
  • chłopcy i dziewczynki 4-6 — 3 okrążenia
  • OPEN — zobaczymy 😉

Start wspólny każdej kategorii osobno.

Mapka dojazdu

mapkaMCMapka trasy

mapkaMC_trZAPRASZAM GORĄCO !!!