UWAGA już 5.10.2013…

Uwaga już 5.10.2013 ok godziny 12tej w ośrodku Banderoza w Głuchołazach odbędzie się uroczyste podsumowanie cyklu Głuchołaskich Koziołków – Złota Korba. W tym czasie planujemy nagrodzić zwycięzców. Natomiast dla wszystkich zawodników, którzy również startowali, są dyplomy wraz z niespodzianką (konieczny odbiór osobisty).

Przy okazji zapraszam do wspólnej zabawy podczas Babiego Lata (albo wariant pieszy z elementami poszukiwania złota, albo wycieczka rowerowa) wraz z rodzicami lub opiekunami. Szczegóły – http://ktukol.pl/

Wyniki V etapu oraz wyniki generalne

Wreszcie są wyniki wyścigu australijskiego zorganizowanego dzięki wielkiej pomocy ( oraz głównego sponsora nagród V etapu ) – GOSiR Głuchołazy.

Fantastyczna frekwencja 56 zawodników. Łącznie z kibicami, opiekunami, rodzicami – było nas ponad 100 osób. Hurrra 😉

Wyniki z V etapu do pobrania tutaj.

Wyniki generalne po V etapach do pobrania tutaj. Tak jak się spodziewaliśmy, ostatni wyścig nieco namieszał w tabeli liderów. Nic nie jest pewne i walka trwa do samego końca.

Interpretacja wyników : ostatnia kolumna NAJ-3 podaje wynik najlepszych 3 startów, kolumna wcześniej sumę wszystkich punktów. W przypadku jednakowej liczby punktów kolumny NAJ-3 pod uwagę brana jest kolumna wskazująca wszystkie zdobyte punkty – aby wyłonić zwycięzcę.

Wyręczenie nagród dla zwycięzców oraz certyfikatów wraz z niespodzianką dla każdego uczestnika zawodów odbędzie się podczas imprezy Babie Lato (5.10.2013) w ośrodku Banderoza. Zapraszamy do wspólnej zabawy wraz z rodzicami lub opiekunami. Regulamin, program imprezy oraz zapisy na stronie KTK KTUKOL.

 

Zapraszamy na ostatni V etap cyklu wyścigów ZŁOTA KORBA

Dzięki współpracy z GOSIR Głuchołazy mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na wyścig australijski na stadionie. Szczegóły na plakacie. Jest to już V edycja – zaliczana do naszego cyklu. Pamiętajcie o kaskach i do zobaczenia na ostatnim etapie.

Podsumowanie wyników z całego cyklu i wyłonienie zwycięzcy Złotej Korby na Babim Lecie (5.10.2013) w ośrodku Banderoza.

ZAPRASZAMY !!!

wyscig australijski 2013