Przed nami kolejny etap

Zapraszamy na II etap. UWAGA – zamiana miejsca. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami wyścig miał się odbyć na łące koło ośrodka Górnik. Ze względu na trwające prace inwestycyjne i ograniczony dostęp przenieśliśmy start do Gimnazjum nr 2.

Zatem czekamy na Was na boisku w Gimnazjum nr 2, ul. Słowackiego 1.plakat_2014

Podsumowanie I etapu

Dziękujemy zawodnikom za chwile emocji i wspaniałej rywalizacji. Tak rozpoczęliśmy zmagania o zwycięstwo w II edycji ZŁOTEJ KORBY. Pogoda również nam dopisała .

Na starcie pojawiło się 18 zawodników i zawodniczek w 3 kategoriach. Dzieci miały do pokonania odpowiednio:

  • 250m – przedszkolacy,
  • 500m – roczniki z klas I-III
  • 500m – roczniki z klas IV-VI

na czas.

Tabela wyników z miejscami w załączniku.

Ale również jako wisienka na torcie odbyła się konkurencja w dodatkowej kategorii OPEN traktowana jako zabawa, choć bardzo emocjonująca i na wysokim poziomie. Starli się ze sobą zawodnicy klubów KTK KTUKOL Głuchołazy i White MTB Team Biała na dystansie 1000m.

Dziękujemy jeszcze raz zawodnikom, rodzicom i opiekunom za poświęcony czas oraz sponsorom za wsparcie i dopingowanie w treningach. Kto wie czy nie rodzi się nam kolejna gwiazda sportów rowerowych? Do zobaczenia na kolejnym etapie.

Już 6-tego maja I etap nowego cyklu wyścigów !

Już 6-tego maja odbędzie się I etap nowego cyklu wyścigów ZŁOTA KORBA Jest to już II edycja. Zgodnie z propozycją, spotkamy się na boisku przy Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach. Podobnie jak w zeszłym roku zaczniemy od sprawdzenia kto w najkrótszym czasie pokona wyznaczony dystans i zdobędzie zwycięstwo tej edycji. Zdobywajcie punkty, bo do finału może się wiele wydarzyć.

Życzę powodzenia w sportowej rywalizacji i do zobaczenia na miejscu startu 06-05-2013 godz. 16:30 boisko przy Gimnazjum nr 2.

Pamiętajcie – obowiązują kaski, przy zgłoszeniu proszę aby rodzic lub opiekun podpisał zgodę na uczestnictwo. Plik do pobrania poniżej.

– oswiadczenie –